چرا ما ایرانی ها علاقه ای به عذرخواهی نداریم

1. چرا معذرت‌خواهی برای ایرانی‌ها سخت است؟ - برترینها

24 ا کتبر 2017 یک جمله دو کلمه‌ای بسیار ساده است که بیان کردنش برای اغلب ما یکی از مسئولان کشور هم اغلب علاقه چندانی به بیان کردن این جمله ندارند. حال بیایید چند نمونه نزدیک از عذرخواهی نکردن‌ها را با هم مرور کنیم: اما واقعا چرا گفتن جمله دو کلمه‌ای « معذرت می‌خوام» انقدر برای ما ایرانی‌ها سخت شده است؟ چون ایرادی نداریم؟

2. چرا معذرت خواهی نمی‌کنیم؟ چون ایرادی نداریم؟

25 دسامبر 2017 روزنامه آسمان آبی - رضا اسماعیلی: چرا معذرت خواهی نمی‌کنیم؟ چه اتفاقی در ما رخ می‌دهد که نمی‌خواهیم از هم عذرخواهی کنیم؟ در یک کلام گفتن «معذرت می‌خواهم» برای ما ایرانی‌ها سخت است و به جایش ساعت‌ها اشتباهاتمان را توجیه می‌کنیم و هر .. هر روز صبح گزیده ای از جدیدترین اخبار و مطالب به ایمیل شما ارسال می شود. عضویت.

3. علت عذر خواهی نکردن چیست ؟ - نمناک

عذر خواهی و علت عذر خواهی نکردن چیست و چرا معذرت خواهی نمی‌کنیم و چرا عذر خواهی کردن اکثر ما مردم ایران بر این تصور هستیم که هیچ ایرادی نداریم و تمام مشکلاتی که وجود در قانون و حتی در دین داریم که ذره ای خیر باعث خیر و ذره ای شر باعث شر می شود، در یک کلام گفتن «معذرت می خواهم» برای ما ایرانی ها سخت است و به جایش ساعت ها 

4. ثامن‌الحجج؛ عذرخواهی شرق از مدیری و پرونده‌ای که شفاف نیست - BBC.com

28 آگوست 2018 م. مورد اشاره قرار گرفته بود، به گرفتن هدیه و داشتن بدهی به موسسه ثامن‌الحجج متهم شده بود. مهران مدیری یکی از موفق‌ترین مجری‌ها و طنزپردازان تلویزیون ایران است مدیرمسئول روزنامه شرق در واکنش به شکایت آقای مدیری گفت: "همان‌طور که اشاره کردم، دست ما پُر چرا گزارش خلاف واقع می‌دهید؟ آموزش سگ ها در هلال احمر 

5. بازگشت عادل به برنامه ۲۰۱۸/ فردوسی پور: متاسفم و عذرخواهی می‌کنم

20 ژوئن 2018 پیش از این عادل در بازی ایران و مراکش، از «ساموئول اتوئو» دیگر عده ای عدم پرداخت پول به پویول را علت این اختلاف و قهر فردوسی پور عنوان کردند با این حال دقایقی پیش از شروع مسابقه، فردوسی پور به استودیو آمد و جلوی دوربین ها قرار گرفت. جزئیات گفت: قرار بود پویول به برنامه ما بیاید و الان هم در هتل است.

6. عذرخواهی ایرانیوم/ شفافیت و مسئولیت‌پذیری/ قدرت مخاطب (+فیلم)

30 آگوست 2018 ايرانيوم از اولين قسمت براي خود يك اصل اساسي داشت و ان هم احترام به مخاطبان و ما تلنگري بود تا بيش از پيش حواسمان را جمع كنيم خوشحالم در جامعه اي زندگي است نیاز به تحلیل و بحث دارد اما در این نوشتار اصلا به آنها کاری نداریم و بهشتی در ایران که شیطان به آن راه پیدا کرده است. برچسب ها: صداوسیما ، شبکه سه.

7. عذرخواهی که نکردند هیچ، طلبکار هم شدند! :: ورزش سه

17 نوامبر 2018 حتی اگر سوال خبرنگار ورزش سه سوالی به زعم بخش رسانه ای تیم ملی و به خبرنگار ورزش سه حمله ور می شد چرا که استادیوم فوتبال چاله میدان بود و همه ما در تیم ملی و باشگاه ها در تلاش برای اعتلای نام ایران هستیم و در . علی کریمی: فاصله‌ای با صدر جدول نداریم از کسب عناوین فردی تا علاقه به فوتسال با حسن زاده.

8. تهیه کننده «دستپخت»، از مردم عذر خواهی کرد - آفتاب

21 نوامبر 2018 در هفته ای که گذشت برنامه «دستپخت» به خاطر ادبیات بیانی که یکی از داورهای که از بیان داور برنامه ما آزرده خاطر شدند عذر خواهی کنم، من از طرف تمام اعضای تیم داشته باشید ایرانی ها عادت کردیم به تعارف کردن و اگر کسی صریح حرفش را حسینی: چرا اینگونه به ماجرا نگاه نمی کنید که شاید یکی از مخاطبان علاقمند 

9. ویدئویی که مهدی طارمی برای عذرخواهی از مردم منتشر کرد

26 ژوئن 2018 بیلبورد حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در روسیه +عکس . ما که به فوتبال علاقه ای نداشتیم و نداریم اما وقتی فرزندانمان را در میدان رزم میبینیم چه در میادین مختلف . بجای این گریه زاری ها برو گل زدن رو یاد بگیر. .. مهدی طارمی چرا باید عذر خواهی کنه مگه قراره همه توپها گل بشه یا از قصد نزد تو گل کی بیشتر از خودش 

10. چرا ما ایرانی ها علاقه ای به عذرخواهی نداریم؟

چرا ما ایرانی ها علاقه ای به عذرخواهی نداریم؟ هفته نامه چلچراغ - نگار مفید: پذیرش اشتباه یکی از آن عنصرهای کلیدی در جامعه رو به پیشرفت است.

11. چرا ما ایرانی ها عادت به عذرخواهی نداریم؟؟؟

آکاایران: چرا ما ایرانی ها عادت به عذرخواهی نداریم؟؟؟ «معذرت می خوام.» یک جمله دو کلمه ای بسیار ساده است که بیان کردنش برای اغلب ما یکی از سخت ترین کارهای دنیاست.

12. اهدای جایزه هدهد به نویسندگان پرمخاطب/ برنامه‌ای برای کتاب

با ناشران این کتاب‌ها رایزنی کردیم و هر ساله کتاب‌های خود را به صورت رایگان به ما هدیه می‌دهند. به نظر شما اینکه کتابخانه‌ها صرفاً کارکرد سالن مطالعه را داشته باشد خوب است یا بد؟

13. چرا عذرخواهی برای ایرانی‌ها سخت است؟ - پایگاه خبری

سهیلا صادقی . عذرخواهی کردن برای سلبریتی‌ها سخت است. مسئولان کشور هم اغلب علاقه چندانی به بیان کردن این جمله ندارند.

14. اهدای جایزه هدهد به نویسندگان پرمخاطب/ برنامه‌ای برای کتاب

چه شغلی را به شما می‌دهند اگر بدانند شما کتابخوان هستید؟ چه امتیازی در سازمان‌های اداری به کتابخوان‌ها می‌دهیم که به غیرکتابخوان‌ها نمی‌دهیم؟ پاسخ روشن است؛ هیچ فرقی نمی‌کند.

15. چرا معذرت‌خواهی برای ایرانی‌ها سخت است؟

عذرخواهی کردن برای سلبریتی‌ها سخت است. مسئولان کشور هم اغلب علاقه چندانی به بیان کردن این جمله ندارند.

16. ایکنا - اهدای جایزه هدهد به نویسندگان پرمخاطب/برنامه‌ای

هر موقع معلوم شود که اگر یک فرد در جامعه‌ای کتاب بخواند، یک‌سری آسیب‌ها و ضرر‌ها از او دور می‌شود و مقداری به او فواید و سود‌ها می‌رسد، قطعاً به آن فعالیت توجه می‌کند.

17. چرا حتی یک اثر سینمایی درباره جهان‌آرا نداریم؟- اخبار

چرا حتی یک اثر سینمایی درباره جهان‌آرا نداریم؟ خبرگزاری تسنیم: ترس از شناخت آدمهای بزرگ جنگ و ترس از گیشه

18. چاره‌ای جز اکران فیلم‌های خارجی نداریم - اخبار تسنیم - Tasnim

چاره‌ای جز اکران فیلم‌های خارجی نداریم عضو شورای صنفی نمایش گفت که چاره‌ای جز اکران فیلم‌های خارجی

19. شهردار تبریز: علاقه ای به اجرای پروژه های ویترینی نداریم

وی افزود: علاقه ای به انجام پروژه ها و کارهای ویترینی نداریم و تلاش می کنیم زیرساخت ها در مناطق مختلف و بخصوص حاشیه شهر ایجاد شود.

20. هرلحظه، علاقه نداریم از اکنون فضای انتخابات را کلید بزنیم

علاقه نداریم از اکنون فضای انتخابات را کلید بزنیم/ تصمیم‌گیری جمنا در مسیر راه، مهندسی شد دبیرکل جبهه پیروان خط امام گفت: باید برای اصلاح فضای کشور فضای نقد در دانشگاه‌ها را هم فراهم کرد.

21. سید حسن نصرالله: علاقه‌ای به نبرد نداریم - دیپلماسی ایرانی

به گزارش ایسنا، به نقل از النشره، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: ما علاقه ای به جنگ و نبرد نداریم، اما اگر مکلف به نبرد شویم، خواهیم جنگید؛ حتی اگر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و اسرائیل و برخی از

22. چرا آمریکایی‌ها به آثار ضد ترامپ علاقه دارند؟

چرا آمریکایی‌ها به آثار ضد ترامپ علاقه دارند؟ گروه جهان الف، ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۶:۱۱ 3970717024 پیش‌بینی‌ها حکایت از این دارد که کتاب‌هایی که علیه سیاست‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، نوشته شده‌اند، احتمالاً در صدر

23. چاره‌ای جز اکران فیلم‌های خارجی نداریم - اخبار تسنیم - Tasnim

چاره‌ای جز اکران فیلم‌های خارجی نداریم عضو شورای صنفی نمایش گفت که چاره‌ای جز اکران فیلم‌های خارجی

24. توهین کلمن به ایرانی ها+ عکس

بابا چرا جو سازی میکنین کدام توهین/من نه ایشان را میشناسم نه علاقه ای به ایشان دارم بیچاره نوشتهfirst of all I would like to apologize to all my fans for this event..یعنی قبل از هر چیز از طرفداران ورزشی ام به خاطر این

25. چرا نباید از محمدرضا گلزار که به انقلاب و نظام علاقه‌مند

به آن‌ها گفتم که این شبکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی است ما با هر چهره‌ای الا معاند کار می‌کنیم اما این‌ها بچه‌های انقلاب و نظام هستند.

26. سخنگوی طالبان: با ایرانی ها مشکلی نداریم، برای ایجاد رابطه

ما می‌خواهیم توجه کشورهای همسایه و کشورهای منطقه را به این مسئله جلب کنیم که با آنها مشکلی نداریم و آنها نباید برای افغانستان و مردم این کشور، جز خیر و خوبی چیز دیگری بخواهند و باید با افغان

27. فیلم | چرا ما خانم یایا را دوست نداریم؟ - kodoom.com - Kodoom

فیلم کاهانی خنده دار نیست، اما برای دوستداران سینمای او تجربه خوبی است/ ، عبدالجواد موسوی در برنامه «بیرون از کادر» به نقد و بررسی فیلم سینمایی «خانم یایا» ساخته عبدالرضا کاهانی پرداخته است.

28. بالاترین: چرا درمانده‌ایم

متاسفانه فرهنگ ارتباطی رایج بین ما ایرانی‌ها غالبا فرهنگ شفاهی است. علاقه‌ای به رد و بدل کردن یک صفحه کاغذ نداریم که بعدا اگر خواستیم به آن مراجعه کنیم و ببینیم چه گفته‌ایم.

29. محمدی: به خانه پانته‌آ بهرام رفتیم، اما بازگشت به

بابک کایدان نویسنده سریال در پاسخ به اینکه چرا فصل تاریخی سریال را در فصل دوم شاهد بودیم، عنوان کرد: سلیقه‌ای است به نظرم بازخورد خوبی داشت و اینگونه روایت جدید‌تر بود.

30. چرا آمریکایی‌ها به آثار ضد ترامپ علاقه دارند؟

چرا آمریکایی‌ها به آثار ضد ترامپ علاقه دارند؟ گروه جهان الف، ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۶:۱۱ 3970717024 پیش‌بینی‌ها حکایت از این دارد که کتاب‌هایی که علیه سیاست‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، نوشته شده‌اند، احتمالاً در صدر

31. حجاج این ۵ کشور، بیش‌ترین علاقه را به حاجیان ایرانی دارند

تقریبا زائران تمام کشورها کارت‌های شناسایی‌شان را به گردن انداخته‌اند؛ حتی ایرانی‌ها. مشکل ما فقط این است که هیچ لباس فرمی نداریم. هرکس به رنگی و شکلی لباس پوشیده.

32. چرا ایرانی‌ها سراغ فیس‌بوک و وی‌‌چت می‌روند؟ | سايت تخصصي

اقلیما: همانطور که در این تحقیق هم نشان داده شده، یکی از مهمترین دلایلی که در گرایش افراد به این شبکه‌ها وجود دارد این است که ما فضای آزاد نداریم.

33. چرا دختران ایرانی نینجا می شوند؟ +عکس - Sputnik Iran

زیرا به ما کمک می کند سختی های زندگی را بهتر تحمل کنیم، صبور باشیم، قوی باشیم و در همه چیز انضباط را رعایت کنیم. نینجوتسو، هنر معنوی است و ما قصد نداریم خارج از کلاس با کسی درگیر بشویم».

34. شب‌ها صدای نماز شب و گریه‌ی داعشی‌ها را می‌شنیدم/ حرف

ما هم تجربه‌ی دفاع‌مقدس را داشتیم و این تجربه را در اختیار سوری‌ها قرار می‌دهیم. ضمن اینکه باید مشخص شود که چرا ما به کشور سوریه کمک می‌کنیم.

35. خرازی: رهبری همیشه حامی دولت بوده‌اند/ علاقه‌مند به نشستن

رابطه ایران با عراقی‌ها و سوری‌ها تاریخی و طولانی است. ایرانی‌ها و آنها قرن‌ها بسیار به هم نزدیک بوده‌اند. اخیرا در اربعین دو میلیون ایرانی به عراق رفتند تا در این آیین حضور یابند.

36. نشانه های علاقه مندی دختران را بشناسید

8 - او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد. یك زن سعی می كـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یك عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ كند.

37. بالاترین: چرا برخی تبهکاران به اسلام علاقه مند میشوند؟

لابد میخواهی عکسش را بردارم بجاش عکس رهبر تو را بگذارم.ها؟ اگر با این حرفها میخواهی از علاقه ما به بختیار بکاهی کور خوانده ای. یک بلاگ جدا زدم امیدوارم دوستان دیگر پاسخت را بدهند.

38. ماجرای عشق پسر ایرانی به دختر افغانی

یک پسر جوان ایرانی به خاطر عشق و علاقه ای که به دختر افغانی به نام "گلنار" داشت 2 نفر را به قتل رساند اما در جلسات بازجویی مدعی شد که از این مسئله بی خبر است.

39. این دختر زیبای ایرانی ملکه مارها است! +عکس

من از سه سالگی شروع به شناختن مارها و برقراری ارتباط با آنها کردم؛ به خاطر علاقه‌ای که به طبیعت و حیوانات داشتم، به‌خصوص مارها.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 246
کل نظرات : 2
بازدیدکنندگان امروز : 8
بازدیدکنندگان دیروز : 18
بازدید امروز : 13
بازدید دیروز : 38
کل بازدیدکنندگان : 3277
کل بازدیدها : 8907